KONST / Litografier / Färglitografi 11811343
nr 1181 1343
Färglitografi
Bo R Jonzon, Kvinnor. Signerad, numrerad 187/360, motivet: 38x56
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:54:20
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)